fbpx
 

Nie Da Rady Bez Czekolady to darmowy serwis stworzony w celu wspierania lokalnych cukierni, piekarni, czekoladziarni, kawiarni, lodziarni i restauracji. Serwis oferuje przekazywanie informacji i promocję zarejestrowanych działalności.

Inicjatywa powstała z potrzeby wsparcia społeczności Szefów, Cukierników, Piekarzy i Czekoladziarzy, których firmy zostały mocno dotknięte kwarantanną i nakazem pozostania w domach - teraz i podczas ważnego dla wszystkich sezonu świąt Wielkanocy. Portal ma za zadanie łączyć firmy z klientami, aby mogli oni mieć możliwość wsparcia lokalnych firm i zakupienia odrobiny słodyczy w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Dostawy do domu, wynosy czy vouchery są teraz esencjalnym sposobem na ograniczenie pandemii oraz możliwością zachowania działalności małych i średnich firm. Są też sposobem na stworzenie nowych tradycji, np. dostawa do domu Wielkanocnych zajączków czy jajek w przebraniu zajączka! wink

Po 13 kwietnia strona będzie nadal funkcjonować i wspierać lokalne biznesy - może z mniejszą ilością jajek czy zajączków, ale z tą samą energią i pragnieniem wspierania wszystkich rzemieślników aż do dnia, kiedy będą mogli otworzyć drzwi swoich lokali i zaprosić gości i klientów do środka!

Aby to było możliwe, wasze ulubione marki profesjonalnych czekolad połączyły siły, aby zaoferować wsparcie, a także łącząc swoje siły z ekspertami od analiz relacji w odniesieniu do świata czekolady.

 

       

© Copyright 2020 NotWithoutMyChocolate - All Rights Reserved

 Share #NotWithoutMyChocolate 

email 32 Info@notwithoutmychocolate.com

Powered by Edgius