fbpx
 

Znajdź i wspieraj swoje lokalne sklepy z słodkościami!

Nie Da Rady Bez Czekolady to DARMOWY serwis powstały z potrzeby dzielenia się radością, jaką daje czekolada i wspierania Twoich lokalnych cukierni, czekoladziarni, kawiarni i piekarni. Razem damy radę. Bądźmy bezpieczni.

 
 

Znajdź swoją Czekoladę

Znajdź lokalne, wyśmienite wyroby gotowe do odbioru lub dostarczane prosto do Twojego domu. A może voucher dla najbliższych do Twojego ulubionego lokalu?

 
 
 

Rejestracja dla firm

Zarejestruj się i bądź widoczny dla klientów!

Podczas tych niepewnych i trudnych dla wszystkich czasów, zachowanie komunikacji z klientem lub znalezienie nowych odbiorców - jest bardzo istotne. Platforma Nie Da Rady Bez Czekolady ma za zadanie wspomóc Twój biznes i przekazywać informację o Twojej działalności i sposobach dostawy. Jeśli oferujesz vouchery, poinformuj o tym swoich klientów. Zarejestruj się ZA DARMO i pozwól się odnaleźć!

 

Inne inicjatywy

Wspierając siebie nawzajem

Szefowie, Cukiernicy, Piekarze, Pracownicy i Właściciele małych firm są ważną częścią naszego społeczeństwa. Zjednoczeni w tych trudnych czasach, dzielimy się swoimi pomysłami, aby wspólnie znaleźć najlepsze roziwązania. Dzielimy się zatem tutaj inicjatywami które podnoszą nas na duchu i mogą wesprzeć całą społeczność. Razem damy radę.

 

 

© Copyright 2020 NotWithoutMyChocolate - All Rights Reserved

 Share #NotWithoutMyChocolate 

email 32 Info@notwithoutmychocolate.com

Powered by Edgius